Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Probuzená vášeň

Zobrazuji údaje o příběhu Probuzená vášeň


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/7Desire724 K Nalini Singhová (Singh, Nalini)Probuzená vášeňCharlotte Ashtonová ve svém životě ještě takového muže, jako byl šarmantní Francouz Alexandr Drupree, neviděla. Jako kdyby vystoupil ze stránek jejího tajného deníku, kam si zapisovala své představy o ideálním milenci. Ona sama fascinovala směsicí krásy, plachosti, nevinnosti a skryté vášně. Alexandrovi dělalo neskutečné potěšení užívat si spolu s ní právě probuzené smyslnosti.
2014/5Zlatá kolekce29 U Nalini Singhová (Singh, Nalini)Probuzená vášeňDokud Charlotte nepotkala šarmantního Francouze Alexandra Drupreeho, měla pocit, že nikam nepatří. Plachá dívka brzy podlehla jeho kouzlu. Alexander jako kdyby vystoupil ze stránek jejího tajného deníku, kam si zapisovala své představy o ideálním milenci. Jako by znal všechny její skryté touhy, sny… jako by byl stvořený jen pro její potěšení.
Ona sama ho fascinovala směsicí krásy, plachosti, nevinnosti a skryté vášně. Alexandrovi dělalo neskutečné potěšení užívat si spolu s ní právě probuzené smyslnosti. Avšak jeho temná minulost mu bránila otevřít Charlottě své srdce. Aby si získal její důvěru, nezbývalo mu nic jiného než dál lhát…

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 900
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace