Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Přemoženi láskou

Zobrazuji údaje o příběhu Přemoženi láskou


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/5Desire547 K Kathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Přemoženi láskouBrett Connelly si užívá života plnými doušky. Proto ani on sám nechápe, kde se v něm vzala ta náhlá touha pomáhat těhotné policistce, vyšetřující pokus o atentát na jeho bratra. Že by půvabná Elena a její dosud nenarozené dítě dostaly tohoto dosud nepolapitelného svůdníka na kolena?
2012/2Special na přání185 G BKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Přemoženi láskouPřekvapení na ValentýnaBrett Connelly si užívá života plnými doušky. Proto ani on sám nechápe, kde se v něm vzala ta náhlá touha pomáhat těhotné policistce, vyšetřující pokus o atentát na jeho bratra. Že by půvabná Elena a její dosud nenarozené dítě dostali tohoto nepolapitelného svůdníka na kolena?
2016/5Zlatá kolekce53 U Kathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Přemoženi láskouBrett Connelly si užívá života plnými doušky a rozhodněna tom nehodlá nic měnit. Proto ani on sám nechápe, kde se v něm vzala ta náhlá touha pomáhat těhotné policistce, která vyšetřuje pokus o atentát na jeho bratra. Že by půvabná Elena dostala tohoto dosud nepolapitelného svůdníka na kolena?
Jenže Elena je zvyklá starat se sama o sebe a o žádného manžela ani otce svého dítěte nestojí. Tak proč by teď měla podlehnout Brettovým rafinovaným svodům?

(2. díl rodinné minisérie Connellyovi)

Počet zobrazených záznamů: 3

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1056
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 08.05.2016, 01:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace