Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Překvapení v ložnici

Zobrazuji údaje o příběhu Překvapení v ložnici


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/4Romance719 B Jessica Steeleová (Steele, Jessica)Překvapení v ložniciJednoho dne Varnie Suttonová ke svému překvapení najde v ložnici cizího muže! Leon Beaumont - šéf Varniina bratra - se tu ukrývá před médii a netuší, že domek patří přitažlivé a okouzlující ženě, o níž si myslí, že tu vypomáhá jako hospodyně. Oba dva jsou velmi zaskočeni, když se druhý den na titulních stranách novin objeví zpráva o jejich zasnoubení!
2010/10Special na přání154 H BJessica Steeleová (Steele, Jessica)Překvapení v ložniciNevšední návrhJednoho dne najde Varnie ke svému překvapení v ložnici cizího muže! Leon se tu ukrývá před médii a netuší, že domek patří přitažlivé ženě, o níž si myslí, že tu vypomáhá jako hospodyně.

(2. vydání)

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1585
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace