Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Překvapení na Štědrý večer

Zobrazuji údaje o příběhu Překvapení na Štědrý večer


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/12Sladký život Duo21 I BLucy Monroeová (Monroe, Lucy)Překvapení na Štědrý večerZdá se, že jejich manželství je v troskách. Pak přijde automobilová nehoda. Eden se probudí, ale druhé dítě, které právě čeká, je v pořádku. Avšak její muž, Aristide, trpí částečnou ztrátou paměti! Nepamatuje si na ni ani na očekávané miminko! Dokáže si Aristide vzpomenout? Bude věřit jiné ženě, anebo jejich vztah dostane ještě druhou šanci?
2016/12Special na přání301 G BLucy Monroeová (Monroe, Lucy)Překvapení na Štědrý večerZdá se, že manželství Eden a Aristidea je v troskách. Jenže pak přijde automobilová nehoda, po níž Aristide trpí částečnou ztrátou paměti! Nepamatuje si na svou manželku a ani na očekávané miminko! Dokáže si Aristide vzpomenout, aby jejich vztah dostal ještě druhou šanci?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1028
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2007

Poslední modifikace 23.12.2016, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace