Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Předurčeni osudem

Zobrazuji údaje o příběhu Předurčeni osudem


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/11Desire Duo698 O AAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Předurčeni osudemUž jako malá holčička Ashley všude rozhlašovala, že až bude větší, vezme si ji Jake Crenshaw za ženu. Běhala za ním jako pejsek a Jake se o ni staral, jako kdyby mu patřila. Pak se ale Jake oženil s jinou a jejich cesty se rozešly. Jak je tedy možné, že když se skoro po deseti letech znovu setkali, zasáhla je vzájemná přitažlivost jako výbuch sopky?
2011/9Special na přání175 G AAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Předurčeni osudemOsudUž od dětství Ashley všude rozhlašovala, že až bude větší, vezme si ji Jake Crenshaw za ženu. Běhala za ním jako pejsek a Jake se o ni staral, jako kdyby mu patřila. Pak se ale Jake oženil s jinou a jejich cesty se rozešly. Ale když se po deseti letech znovu setkali, zasáhla je vzájemná přitažlivost jako výbuch sopky!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1022
Denní počet: 1
Počítáno od: 04.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace