Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Předstírané zásnuby

Zobrazuji údaje o příběhu Předstírané zásnuby


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/11Romance815 C Elizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Předstírané zásnubyKate Gregoryovou už unavují snahy její mladší sestry dohodit jí nějakého muže. Jejich staromódní otec totiž nechce požehnat svazku s jejím vyvoleným, dokud ona, starší sestra, nebude mít vážného nápadníka. Na scéně se objevuje dokonalý kandidát, kterého Kate zná z dětství, zlý hoch ze sousedství Ben Devere. Kate ani Bena by ovšem nenapadlo, že jejich předstíraná láska záhy přeroste ve velmi pevný cit!

Minisérie Zamilovaný Shakespeare
2012/10Special na přání202 H BElizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Předstírané zásnubyKate už unavují snahy mladší sestry dohodit jí nějakého muže. Staromódní otec totiž nechce požehnat svazku mladší dcery s jejím vyvoleným, dokud nebude mít vážného nápadníka Kate. Na scéně se objevuje dokonalý kandidát, kterého Kate zná z dětství, "zlý hoch ze sousedství" - Ben Devere. Ani jeden z nich však netuší, že předstíraná láska záhy přeroste ve velmi silný a skutečný cit!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1188
Denní počet: 1
Počítáno od: 13.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace