Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Prázdniny s šejkem

Zobrazuji údaje o příběhu Prázdniny s šejkem


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/9Romance746 D Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Prázdniny s šejkemBridget Rossiová moc dobře ví, že muže, jako je šejk Rašíd al Halzid, nikdy nemůže mít… Koneckonců, co by taky obyčejná knihovnice mohla mít společného se šejkem? Jaké je však její překvapení, když jí Rašíd nabídne, aby strávila dovolenou s ním a jeho malým synkem v jeho honosném sídle?
2013/7Special na přání219 G BBarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Prázdniny s šejkemBridget moc dobře ví, že muže, jako je šejk Rašíd al Halzid, nikdy nemůže mít… Koneckonců, co by taky obyčejná knihovnice mohla mít společného s šejkem? Jaké je však její překvapení, když jí Rašíd nabídne, aby strávila s ním a jeho malým synkem dovolenou v jeho honosném sídle?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1378
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace