Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Pouštní růže

Zobrazuji údaje o příběhu Pouštní růže


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2001/8Romance442 D Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Pouštní růžeRose Fentonová se na cestě na dovolenou setkává s princem Hasanem al Rašídem a je jím okouzlena. Jaké je ale její překvapení, když ji princ unese a vězní ji uprostřed pouště! Když se dozví pravou příčinu svého únosu, dívá se na prince jinýma očima. Dovolí ale Hasanova hrdost, aby na Rose pomýšlel i jinak než jako na svého vězně?
2009/8Romance se šejkem9 M Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Pouštní růžeRose Fentonová se na cestě na dovolenou setkává s princem Hasanem al Rašídem a je jím okouzlena. Jaké je ale její překvapení, když ji princ unese a vězní uprostřed pouště! Když se dozví, že se nechtěně málem stala účastnicí puče v pohádkovém pouštním království, dívá se na prince jinýma očima. Dovolí ale Hasanova hrdost, aby na Rose pomýšlel i jinak než jako na svého vězně?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2081
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace