Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Poslední poctivá žena

Zobrazuji údaje o příběhu Poslední poctivá žena


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2000/1Mira16 Q Nora Robertsová (Roberts, Nora)Poslední poctivá ženaAbigail O'Hurleyová je naprosto zoufalá. Dylan Crosby píše knihu, v níž chce prozradit všechno o jejím neblaze proslulém ex-manželovi. Pro něj je to jenom práce, pro ni je to však bolestná minulost, na kterou by bylo nejlépe zapomenout. Udělala by všechno na světě, jen aby pravda nevyšla najevo. Všechno!
2002/5NR - Kolekce44 I Nora Robertsová (Roberts, Nora)Poslední poctivá ženaAbigail O'Hurleyová je naprosto zoufalá. Její dosud poklidný život na venkovské farmě naruší nevítaná návštěva: Dylan Crosby. Ten píše knihu, v níž chce prozradit všechno o jejím neblaze proslulém ex-manželovi. Pro něj je to jenom práce, pro ni je to však bolestná minulost, na kterou by bylo nejlépe zapomenout. Udělala by všechno na světě, jen aby pravda nevyšla najevo. Všechno!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1470
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace