Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Poslechni své srdce

Zobrazuji údaje o příběhu Poslechni své srdce


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/3Romance713 A Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Poslechni své srdceAndrea se svěří svému šéfovi, že musí podstoupit operaci, po níž by už nikdy nemusela mít děti. Je velice překvapena, když jí Gabe navrhne, aby se za něj provdala! Je to bláznivý plán, který nemůže vyjít? Nebo se Gabeovi podaří přesvědčit ji, že každé slovo svého manželského slibu myslel naprosto vážně a že je pro něj už dávno tou vyvolenou a jedinou?
2011/6Special na přání169 G BRebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Poslechni své srdceV opojení šampaňskýmAndrea se svěří svému šéfovi, že musí podstoupit operaci, po níž by už nikdy nemusela mít děti. Je velice překvapena, když jí Gabe navrhne, aby se za něj provdala! Může tak bláznivý nápad vyjít?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1460
Denní počet: 3
Počítáno od: 15.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace