Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Portrét modelky

Zobrazuji údaje o příběhu Portrét modelky


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/8Sladký život10 Y Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Portrét modelkyKdyž nebezpečně atraktivní malíř Brice dostane úkol namalovat portrét slavné supermodelky Sabiny, má nejprve chuť odmítnout. Jakmile ale hvězdu titulních stránek magazínů uvidí na vlastní oči, její kráse propadne. A chce mnohem víc než jenom ji portrétovat! Jenže co si počít s kráskou, která má snoubence, jehož nemiluje a který nemiluje ji, s kráskou, která se se svým malířem nechce dokonce ani setkat? Pomůže výlet do Skotska na středověký hrad, který Brice navrhne jako ideální kulisu pro vytvoření portrétu?
2013/3Special na přání212 H BCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Portrét modelkyKdyž nebezpečně atraktivní malíř Brice dostane úkol namalovat portrét Sabiny Smithové, slavné supermodelky, má nejprve chuť odmítnout. Jakmile ale hvězdu titulních stránek magazínů uvidí na vlastní oči, její kráse propadne. A chce mnohem, mnohem více než jenom ji portrétovat! Jenže co si počít s kráskou, která má snoubence, jehož nemiluje, a která se se svým malířem nechce dokonce ani setkat?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1383
Denní počet: 1
Počítáno od: 03.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace