Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Popelka z Ameriky

Zobrazuji údaje o příběhu Popelka z Ameriky


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/6Romance Duo840 T AElizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Popelka z AmerikyPrinc Conrad z Belorie přijíždí do New Yorku, aby tu na počest svého otce uspořádal charitativní ples. Spolu s ním ho však doprovází i pověsti o jeho bujarém staromládeneckém životě. Lily Tildenová nepatří mezi společenskou smetánku, nicméně její půvab, moudrost a vyrovnanost princi naprosto učarují.
2022/10Special na přání441 G AElizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Popelka z AmerikyPrinc Conrad z Belorie přijíždí do New Yorku, aby tu na počest svého otce uspořádal charitativní ples. Spolu s ním ho však doprovází i pověsti o jeho bujarém staromládeneckém životě.
Lily Tildenová nepatří mezi špičky společenského žebříčku, nicméně její půvab, moudrost a vyrovnanost princi naprosto učarují.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1117
Denní počet: 1
Počítáno od: 09.06.2008

Poslední modifikace 31.10.2022, 23:50:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace