Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Polibek od rytíře

Zobrazuji údaje o příběhu Polibek od rytíře


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/7Romance615 C Nicole Burnhamová (Burnham, Nicole)Polibek od rytířePrincezna Isabella z království San Rimini hledá odborníka, jenž by zkatalogizoval sbírky, které se nacházejí ve středověkých prostorách hradu. Jediný, kdo by tento úkol mohl splnit, je Nick Black, avšak při podrobnějším zkoumání se zdá, že jeho minulost je velmi pohnutá... Bude Isabella ochotná naslouchat jeho neuvěřitelnému příběhu?
2013/9Special na přání223 G ANicole Burnhamová (Burnham, Nicole)Polibek od rytířePrincezna Isabella hledá odborníka, jenž by zkatalogizoval sbírky, které se nacházejí ve středověkých prostorách hradu. Jediný, kdo by tento úkol mohl splnit, je Nick Black… avšak při podrobnějším zkoumání se zdá, že jeho minulost je velmi pohnutá! Bude Isabella ochotná naslouchat jeho neuvěřitelnému příběhu?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 914
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace