Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Polapená milionářem

Zobrazuji údaje o příběhu Polapená milionářem


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/10Romance571 D Myrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Polapená milionářemMaggie Toddová žije docela spokojeným životem školnice na jedné ze středních škol, dokud nepotká neodolatelného a bohatého Ethana Benningtona. Ten má totiž za úkol z ní do tří týdnů vychovat urozenou dámu! Je vůbec možné, aby se neobratná Maggie, jejíž největší vášní je opravovat všechno, co jí přijde pod ruku, dokázala tak rychle změnit? A uvěří místní smetánka, že je skutečně pravou aristokratkou?
2012/7Special na přání196 H AMyrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Polapená milionářemMaggie žije docela spokojeným životem školnice, dokud nepotká svůdného boháče Ethana Benningtona. Ten má za úkol z ní do tří týdnů vychovat urozenou dámu! Je vůbec možné, aby se v lásce neobratná Maggie, jejíž největší vášní je opravovat všechno, co jí přijde pod ruku, dokázala tak rychle změnit?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1252
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace