Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Pod Kalifornským sluncem

Zobrazuji údaje o příběhu Pod Kalifornským sluncem


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/12Sladký život42 Y Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Pod Kalifornským sluncemNikdo se nemohl divit, že Rebecca krátce po sňatku své nevlastní sestry a Jasona – jediného muže, kterého kdy sama milovala – ze slavnosti zmizela. Uplakanou ji našel ve starém altánu okouzlující muž, který ji ale velmi rychle přesvědčil, že by rozhodně měla zapomenout na to, že se už nikdy nezamiluje. Problém byl pouze v tom, že Rebecca si ale vůbec nebyla jistá tím, jestli ji krásný a bohatý Gray miluje také!
2013/7Special na přání220 H BLee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Pod kalifornským sluncemNikdo se nemohl divit, že Rebecca krátce po sňatku své nevlastní sestry a Jasona – jediného muže, kterého kdy sama milovala - ze slavnosti zmizela. Uplakanou ji našel ve starém altánu okouzlující muž, který ji ale velmi rychle přesvědčil, že by rozhodně měla zapomenout na to, že se už nikdy nezamiluje.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 976
Denní počet: 1
Počítáno od: 17.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace