Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Plavba po Michiganském jezeru

Zobrazuji údaje o příběhu Plavba po Michiganském jezeru


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/9Romance945 A Jackie Braunová (Braun, Jackie)Plavba po Michiganském jezeruUdělat rozhovor s mediální hvězdou a nejžádanějším starým mládencem v Chicagu doktorem Loganem Bartholomewem a odhalit jeho tajemství je pro Mallory Stevensovou hračkou. Jak se tedy mohlo stát, že se do něj na první pohled zamilovala? A může mu vůbec své city dát najevo? Logan je vůči novinářům velmi obezřetný, avšak řídí se heslem: Udělej ze svého nepřítele přítele a máš vyhráno. Proto Mallory pozve na svou jachtu… Zdá se ale, že udržet vztah jen na přátelské úrovni nebude tak jednoduché. Mallory je totiž přitažlivá a okouzlující žena a Logan si záhy uvědomí, že i jediná, s níž by chtěl strávit zbytek života.
2017/10Special na přání322 H BJackie Braunová (Braun, Jackie)Plavba po Michiganském jezeruUdělat rozhovor s mediální hvězdou doktorem Loganem Bartholomewem a odhalit jeho tajemství je pro Mallory Stevensovou hračkou. Jak se tedy mohlo stát, že se do něj na první pohled zamilovala?
Logan je vůči novinářům velmi obezřetný, avšak řídí se heslem: Udělej ze svého nepřítele přítele a máš vyhráno. Proto Mallory pozve na svou jachtu…

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 489
Denní počet: 1
Počítáno od: 12.09.2011

Poslední modifikace 21.10.2017, 22:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace