Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Peníze nebo láska

Zobrazuji údaje o příběhu Peníze nebo láska


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/5Desire604 K Caroline Crossová (Cross, Caroline)Peníze nebo láskaStačil jediný tanec se sladkou Colleen Baroneovou a všechna vášeň, kterou ve svém srdci Gavin O´Sullivan tak dlouho dusil, vyvřela na povrch jako mohutný proud žhavé lávy… Najde v sobě tolik odvahy, aby se pokusil znovu získat tu, která mu již jednou zlomila srdce?
2015/5Zlatá kolekce41 U Caroline Crossová (Cross, Caroline)Peníze, nebo láska?Pomsta bude sladká…
Od chvíle, kdy se Baroneovi od Gavina O’Sullivana odvrátili, přísahal, že se jim jednou pomstí. Nechali ho padnout až na samé dno, ale teď po letech se Gavin vrátil!
Stačil jediný tanec se sladkou Colleen Baroneovou a všechna vášeň, kterou ve svém srdci tak dlouho dusil, vyvřela na povrch jako mohutný proud žhavé lávy… Najde v sobě tolik odvahy, aby se pokusil znovu získat tu, která mu již jednou zlomila srdce?

(2. část minisérie o zmrzlinovém impériu rodiny Baroneových z Bostonu)

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 901
Denní počet: 1
Počítáno od: 12.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace