Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Panství v Suffolku

Zobrazuji údaje o příběhu Panství v Suffolku


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2012/9Sladký život246 Y Kate Hewittová (Hewitt, Kate)Panství v SuffolkuPro italského krále módy Larenze byl víkend na chátrajícím aristokratickém sídle v Suffolku jenom pracovní záležitostí. Obhlédnutím místa, kde by se snad daly udělat snímky pro nový katalog… Ale proč si práci nezpříjemnit trochou potěšení, když Ellery, zchudlá majitelka panství, má tak okouzlující fialkové oči?
Když Ellery vyslechne Larenzovu nabídku, překvapí sama sebe… Dlouho totiž neváhá a přijme! Snad je to jediná a poslední příležitost poznat aspoň na chvíli jiný život než jenom úmornou dřinu na rozpadající se usedlosti, kterou stejně zachránit nemůže!
Jenže to, co mělo být pouze záležitostí dvou navzájem se přitahujících těl, se změnilo v něco docela jiného!
2017/1Special na přání304 H AKate Hewittová (Hewitt, Kate)Panství v SuffolkuPro italského krále módy Larenze byl víkend na chátrajícím aristokratickém sídle v Suffolku jenom pracovní záležitostí. Ale proč si práci nezpříjemnit trochou potěšení, když Ellery, zchudlá majitelka panství, má tak okouzlující fialkové oči?
Jenže to, co mělo být pouze nezávazným flirtem, se změnilo v něco docela jiného!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 610
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.09.2012

Poslední modifikace 14.01.2017, 23:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace