Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Otěže vášně

Zobrazuji údaje o příběhu Otěže vášně


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/3Historická romance246 W Michelle Stylesová (Styles, Michelle)Otěže vášněSilvana Junie, půvabná organizátorka večírků, pořádaných jejím strýcem pro bohaté obyvatele a návštěvníky starořímského přímořského letoviska Baiae, se jednoho večera za dobrodružných okolností seznámí s váženým římským senátorem Aureliem Fortisem. Okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra. Do Silvany je však zamilovaný Fortisův bratranec Eutychus, jehož matka odmítá přijmout Silvanu do rodiny a přiměje Fortise, aby Silvaně nabídl úplatek za to, že se nároku na Eutycha sama dobrovolně vzdá. Silvana nabídku pokládá za urážlivou, odmítne ji a usmyslí si, že se Fortisovi pomstí tím, že bude předstírat vážný zájem o Eutycha. Ze Silvany a Fortise se tak stanou soupeři. Dokáží vzájemné rozepře překonat a najít k sobě cestu?

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 600
Denní počet: 1
Počítáno od: 09.03.2009

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace