Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Opravdové štěstí

Zobrazuji údaje o příběhu Opravdové štěstí


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/10Desire878 L Barbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Opravdové štěstíSexy manžel, milionář, luxusní střešní nástavba na Park Avenue, neomezené bankovní konto. To všechno má Elizabeth Wellingtonová. Ale její manžel Reed se oženil se svou firmou a ona je celé večery sama se svými ovulačními tabulkami. Manžel ji přesto všechno dokáže rozpálit, ale Reed má tajemství a jedno je tak vážné, že by mohlo ohrozit jejich společný život. Pak jim osud poskytne nečekanou radost. Konečně mají dítě, které vždycky chtěli… ale není už pozdě?

(4. díl minisérie Skandály na Manhattanu)
2018/6Special na přání338 H ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Opravdové štěstíSexy manžel, milionář, luxusní střešní nástavba na Park Avenue, neomezené bankovní konto… to všechno Elizabeth má. Chybí jí jen dítě. Jenže její manžel Reed se oženil se svou firmou a ona je celé večery sama. Když Elizabeth zjistí, že je konečně těhotná, bojí se, jestli už na záchranu jejich manželství není pozdě!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 923
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.10.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace