Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Okouzlující šéf

Zobrazuji údaje o příběhu Okouzlující šéf


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/12Sladký život17 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Okouzlující šéfEllie rozhodně nečekala, že by její bratr Toby vzal větičku, kterou vyslovila úplně mimoděk, vážně. Ale už se stalo… Toby jí domluvil doprovod na firemní vánoční večírek - svého okouzlujícího šéfa Patricka! Co má teď Ellie dělat, když ji Patrick přitahuje víc než jenom jako kamarád, který jí tím, že jí poskytl doprovod, vytrhl trn z paty? Je ale možné, že by ji krásný, úspěšný a bohatý Patrick opravdu miloval? A není to jenom tím, že ji potřebuje tak, jako ona potřebovala jeho? A pokud tomu tak opravdu je, co má Patrick vlastně za lubem?
2012/11Special na přání203 G ACarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Okouzlující šéfEllii domluvil její bratr Toby jako doprovod na firemní vánoční večírek svého okouzlujícího šéfa Patricka. Co má Ellie dělat, když ji Patrik přitahuje víc než jenom jako kamarád, který jí tím, že jí poskytl doprovod, vytrhl trn z paty? Nejde s ní jenom proto, že ji potřebuje tak, jako právě teď ona jeho?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1405
Denní počet: 1
Počítáno od: 14.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace