Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Okouzlující podezřelá

Zobrazuji údaje o příběhu Okouzlující podezřelá


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/10Desire733 K Kristi Goldová (Gold, Kristi)Okouzlující podezřeláPři pátrání po okolnostech zavraždění Spencera Ashtona se Fordovi zdá jako nejvíce podezřelá Spencerova asistentka Kerry Roarkeová. Rozhodne se s ní sblížit a získat si její důvěru, aby mu prozradila vše, co ví, případně se doznala k vraždě. Ford ovšem již záhy pozná, že krásná Kerry by ničeho takového nebyla schopná, a zcela propadne kouzlu její osobnosti…

(minisérie Tajemství rodiny Ashtonových)
2014/8Zlatá kolekce32 U Kristi Goldová (Gold, Kristi)Okouzlující podezřeláSnaha o odhalení vraždy miliardáře Spencera Ashtona přivede jeho vnuka Forda na stopu, jež směřuje k dědečkově asistentce Kerry Roarkeové. Ta určitě bude mít informace, které mu v pátrání pomohou. A nejlepší způsob, jak se k takovým údajům dostat, je svést Kerry a vytáhnout z ní všechno, co ví.
Kerry nikdy nebyla Spencerovou milenkou - ať si okolí a tisk říkají, co chtějí. Jenže když se snaží před veřejností utéct do ústraní, narazí na muže, ke kterému ji to táhne… jehož oči jsou jí povědomé a jeho polibky tak svůdné.
Zpočátku chtěl Ford jen získat od Kerry informace, ale teď zjišťuje, že mu tahle přitažlivá dívka ukradla srdce.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1084
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace