Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Odhalená tajemství

Zobrazuji údaje o příběhu Odhalená tajemství


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/12Desire847 K Sara Orwigová (Orwig, Sara)Odhalená tajemstvíKdyž se Cade Logan objevil na dobročinné aukci, kde vydražil společný večer s Katherine Ransomeovou, bylo jasné, že došlo k něčemu nečekanému. Ti dva se znali, a nejen to - měli se dokonce už před devíti lety brát. Cade však tehdy beze slova odešel. Nyní s sebou přináší nejen nabídku práce pro Katherine, ale i osvětlení oné záhady, která vrhla na jejich životy bolest, hněv a trpkost!

Závěr minisérie Odstupné za lásku
2016/11Special na přání300 H BSara Orwigová (Orwig, Sara)Odhalená tajemstvíKdyž se Cade objevil na dobročinné aukci, kde vydražil společný večer s Katherine, bylo jasné, že došlo k něčemu nečekanému. Ti dva se znali, a nejen to - měli se dokonce už před devíti lety brát. Cade však tehdy beze slova odešel. Nyní s sebou přináší nejen nabídku práce pro Katherine, ale i osvětlení oné záhady, která vrhla na jejich životy bolest, hněv a trpkost!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1722
Denní počet: 1
Počítáno od: 07.12.2009

Poslední modifikace 02.11.2016, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace