Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Od čeho jsou kamarádky?

Zobrazuji údaje o příběhu Od čeho jsou kamarádky?


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1997/2Desire211 M Naomi Hortonová (Horton, Naomi)Od čeho jsou kamarádky?Connor nemá lepší a spolehlivější kamarádku než je Andie. Vytáhla ho z každého průšvihu, pomáhala mu léčit jeho splíny. Jenže teď si Connor konečně uvědomil, že jeho kamarádka je především velice přitažlivá žena. Všimne si také, že ho Andie již dlouhá léta miluje?
2001/12Zlatá kolekce5 ZK ANaomi Hortonová (Horton, Naomi)Od čeho jsou kamarádkyZlatá kolekce 2001 5Connor nemá lepší a spolehlivější kamarádku než Andie. Vytáhla ho z každého průšvihu, pomáhala mu léčit jeho splíny... a on to bral jako samozřejmost. Jenže teď si Connor konečně uvědomil, že jeho kamarádka je především velice přitažlivá žena! Všimne si také, že ho Andie již dlouhá léta miluje?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1330
Denní počet: 2
Počítáno od: 07.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace