Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Obyčejná princezna

Zobrazuji údaje o příběhu Obyčejná princezna


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/8Romance681 D Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Obyčejná princeznaLaura Varndellová nutně potřebuje pro svého šéfredaktora článek na titulní stranu. Setkání s korunním princem Alexandrem z Montorina jí k tomu dává skvělou příležitost. Laura prožije s princem jeden jediný, zcela obyčejný den, který ale její život obrátí vzhůru nohama! Jak má poznat, zda Alexandrovo srdce hoří pro ni stejně, jako to její žhne láskou k němu?
2013/10Special na přání225 G ALiz Fieldingová (Fielding, Liz)Obyčejná princeznaLaura nutně potřebuje pro svého šéfredaktora článek na titulní stranu. Setkání s korunním princem Alexandrem z Montorina jí k tomu dává skvělou příležitost. Laura prožije s princem jeden jediný, zcela obyčejný den, který ale její život obrátí vzhůru nohama!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1069
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace