Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nové perspektivy

Zobrazuji údaje o příběhu Nové perspektivy


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/8Desire727 K Sara Orwigová (Orwig, Sara)Nové perspektivyLara Hunterová věděla, že pro ni ta jedna noc plná vášně strávená s cizincem není typická. Její záhadný milenec se podobal starodávnému princi, který se náhle zjevil, aby ji vytrhl z jejího jednotvárného života a probudil v ní takovou touhu, o které dosud jen četla… Ale Eli Ashton nebyl žádný princ – byl to zapuzený syn jejího nenáviděného zaměstnavatele!
2014/6Zlatá kolekce30 U Sara Orwigová (Orwig, Sara)Nové perspektivyLara věděla, že pro ni ta jedna noc plná vášně strávená s cizincem není typická. Její záhadný milenec se podobal pohádkovému princi, který se náhle zjevil, aby ji vytrhl z jejího jednotvárného života. Aby zaplašil vzpomínky na pokoření, které jí připravil šéf, a probudil v ní takovou touhu, o níž dosud jen četla…
Ale Eli Ashton nebyl žádný princ - byl to zapuzený syn jejího nenáviděného zaměstnavatele.
Lara už má Ashtonů dost! Co jí zbývá, když si srdce nedá poručit? I když ji rozum nabádá, aby Eliho okamžitě pustila k vodě, táhne ji to k němu. Teď si však bude diktovat podmínky ona!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 837
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace