Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Noc v Riu

Zobrazuji údaje o příběhu Noc v Riu


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/7Sladký život218 Y Jennie Lucasová (Lucas, Jennie)Noc v RiuVášnivá exotika karnevalu v Riu za to mohla!
Právě tam začal románek sekretářky Ellie a jejího přitažlivého šéfa, brazilského magnáta Dioga, muže, který byl pro Ellii splněním všech jejích snů! Stačilo ale pár týdnů po návratu do deštivého New Yorku, aby se Elliiny sny proměnily v noční můru.
Proč se ale najednou Diogo rozhodl překazit její svatbu s mužem, který byl připraven nabídnout jí klidný přístav? Diogo dal přece jasně najevo, že ji nikdy milovat nebude!
2017/10Special na přání322 H AJennie Lucasová (Lucas, Jennie)Noc v RiuPrávě tam, v Riu, začal románek sekretářky Ellie a jejího přitažlivého šéfa, brazilského magnáta Dioga, muže, který byl pro Ellii splněním všech jejích snů! Stačilo ale pár týdnů po návratu do deštivého New Yorku, aby se Elliiny sny proměnily v noční můru.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1031
Denní počet: 1
Počítáno od: 23.07.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace