Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Noční stín

Zobrazuji údaje o příběhu Noční stín


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/6Černá růže10 Q ANora Robertsová (Roberts, Nora)Noční stínNoční příběhy IIColt Nightshade hledá dceru svých přátel, která utekla z domova a byla unesena. Stopa ho zavede do Denveru, kde se setká se svým starým přítelem, kapitánem na policii. Ten mu přidělí Altheu Graysonovou, aby mu pomohla případ vyřešit. Colt brzy zjistí, že ho Althea přitahuje, ale ta se stálému vztahu brání.
2011/5Romány3 R1 ANora Robertsová (Roberts, Nora)Noční stínStopy ve tměPři pátrání po zločincích si Colt Nightshade navykl bloudit temnotou nocí, která je skrývá, sám. Proto odešel od policie, i když se strážci zákona stále spolupracuje. Jako v případě ztracené dcery jeho přátel, kdy ho stopy dovedly do Denveru. Tam mu policejní kapitán přidělil svého "nejlepšího muže" - krásnou a dokonalou Altheu.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1216
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace