Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Noční přízrak

Zobrazuji údaje o příběhu Noční přízrak


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/5Černá růže9 Q BNora Robertsová (Roberts, Nora)Noční přízrakNoční příběhy IDeborah po studiu práv nastoupila jako prokurátorka a právní systém pro ni znamená téměř tolik jako vlastní etické zásady. Proto ji vyvede z míry, když se zamiluje a zaplete se dvěma muži najednou. Jedním z nich je bývalý policista Gage, druhým je tajemný noční přízrak, nazývaný novináři i obyvateli města Nemesis. A ještě ke všemu se snaží vyřešit případ, kdy jí jde o život...
2011/2Romány2 R2 BNora Robertsová (Roberts, Nora)Noční přízrakTemné nociZáhadný noční přízrak se stane osudným i Cillině sestře – Deborah. Ten její – tajemný Nemesis – si ale vzal za úkol mladou prokurátorku, která se rozhodla zasvětit svůj život boji proti zločinu ve všech podobách, chránit. A přitom ji krok za krokem ovládat kouzlem, které je vyhrazeno pouze mládí a lásce. Pro Deborah je to vše ale velmi, velmi obtížné. Má totiž ochránce dva! Kromě tajemného přízraku Nemesis i bývalého policistu Gagea… Ke kterému cítí totéž!
2016/5Romány24 R BNora Robertsová (Roberts, Nora)Noční přízrakTemné nociZáhadný noční přízrak se stane osudným i Cillině sestře Deborah. Ten její - tajemný Nemesis - si ale vzal za úkol mladou prokurátorku, která se rozhodla bojovat proti zločinu ve všech podobách, chránit. A přitom ji krok za krokem ovládat kouzlem, které je vyhrazeno pouze mládí a lásce. Pro Deborah je to vše ale velmi obtížné, protože má ochránce dva! Tím druhým je bývalý policista Gage?

Počet zobrazených záznamů: 3

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1390
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 08.05.2016, 01:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace