Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Noční dým

Zobrazuji údaje o příběhu Noční dým


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/6Černá růže10 Q BNora Robertsová (Roberts, Nora)Noční dýmNoční příběhy IIRyan Piasecki vyšetřuje sérii požárů, ohrožujících existenci společnosti, která patří Natalii Fletcherové. Během vyšetřování se Ryan s Natalií sblíží, ovšem je mu jasné, že to je žena zvyklá pohybovat se v naprosto odlišné společnosti než on. Odstraní jeho pochyby další nebezpečný požár, v němž Natalie málem přijde o život?
2011/5Romány3 R1 BNora Robertsová (Roberts, Nora)Noční dýmStopy ve tměSamotu si dobrovolně vybral pro svůj boj proti zločincům i Ryan Piasecki. Neúnavně prochází spáleniště a hledá stopy zločinu, pomáhá vystopovat žháře, odhaluje pojistné podvody. Tak jako v případě společnosti Natalie Fletcherové. I ji pronásleduje tajemný žhář, hrozící zničit její firmu dřív, než se postaví na nohy!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1386
Denní počet: 3
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace