Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Noci pod Akropolí

Zobrazuji údaje o příběhu Noci pod Akropolí


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/1Sladký život206 Y Kate Hewittová (Hewitt, Kate)Noci pod AkropolíAténský stavitel jachet Demos ví, co potřebuje. Manželku. A ví, jaká má být – krásná, zábavná, nekomplikovaná, připravena si život s ním užívat! Přesně takovou se zdá být Althea, lvice nočních klubů, přelétavý motýlek, královna zlaté mládeže. A Demos ví, jak to zařídit, aby se sňatkem souhlasila.
Jenže Demos hned o svatební noci zjistí, že život s Altheou bude úplně jiný, než jak si ho vysnil. A že neví, jestli na to bude mít dost síly…
2018/6Special na přání338 H BKate Hewittová (Hewitt, Kate)Noci pod AkropolíAténský stavitel jachet Demos ví, co potřebuje. Manželku. A ví, jaká má být - krásná, zábavná, nekomplikovaná, připravena si život s ním užívat! Zdá se, že přesně taková je Althea, lvice nočních klubů, přelétavý motýlek, královna zlaté mládeže. A Demos ví, jak to zařídit, aby se sňatkem souhlasila.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 811
Denní počet: 2
Počítáno od: 02.01.2011

Poslední modifikace 09.06.2018, 19:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace