Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nikdy neříkej nikdy

Zobrazuji údaje o příběhu Nikdy neříkej nikdy


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/12Desire580 L Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Nikdy neříkej nikdyMichael Paige utrpí v Ekvádoru těžké zranění a ztratí paměť. Teprve po dvou letech si vzpomene na svou minulost a vrací se do Chicaga ke své ženě a synovi. Přestože ho Tara stále miluje, nechce se k němu vrátit, protože se bojí, že problémy, které je před dvěma lety od sebe rozdělily, se budou dále prohlubovat. Michael brzy pozná, že přesvědčit Taru, že se změnil, a získat ji zpátky nebude vůbec snadné.
2016/12Zlatá kolekce60 U Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Nikdy neříkej nikdyPro Michaela, který se po dvou letech vrátí ke své ženě, není vůbec snadné získat ji zase zpátky!
Michael Paige utrpí v Ekvádoru těžké zranění a ztratí paměť. Teprve po dvou letech si vzpomene na svou minulost a vrací se do Chicaga ke své ženě. Jenže Tara už nosí prsten od jiného muže… Když však Michael zjistí, že má syna, kterého nikdy neviděl, nevzdá se své manželky jen tak lehce.
Tara má zpočátku pocit, že vidí ducha - copak její manžel v Ekvádoru nezemřel? Stačí jeden jeho dotyk, a Tara znovu hoří touhou? Jenže co když si Michael vzpomene, že v den, kdy zmizel, požádala o rozvod? Má vůbec jejich vztah šanci přenést se přes všechna trápení?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1075
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 23.12.2016, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace