Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nezkrotná láska

Zobrazuji údaje o příběhu Nezkrotná láska


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/1Desire644 K Anne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Nezkrotná láskaReese po nespravedlivém obvinění svého otce jako jedenadvacetiletý odešel od rodiny. Znamenalo to i ztrátu jeho první lásky Celie. Po třinácti letech toulek na moři se vrací zpátky, protože chce vzpomínky na Celii konečně vyhnat z hlavy. Místo toho se Reese do ní ale znovu zamiluje a rozhodne se ji získat. Má však jedno tajemství...
2016/1Zlatá kolekce49 U Anne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Nezkrotná láskaOd chvíle, kdy se Reese Barone naposledy viděl s Celií, počítal dny a hodiny… třináct let, jeden měsíc a čtyři dny.
Snůška lží a otcovo nespravedlivé obvinění ho v jednadvaceti letech donutily opustit rodinu a jedinou ženu, po níž kdy toužil. Plavil se po moři, objel celý svět, ale stále nedokázal z hlavy vyhnat vzpomínky na milování pod žhavým letním sluncem, na plánování budoucnosti se svou první velkou láskou Celií.
Přijet zpátky do rodného městečka nebyl nejlepší nápad. Zdá se, že to poslední, co si Celia přeje, je znovu se do Reesea zamilovat. Nechce se vracet do minulosti a připomínat si vášeň, která mezi nimi plála. Avšak stačí jediná noc v jeho náručí a všechna její předsevzetí vezmou za své. Zvlášť když jí Reese sdělí jedno malé tajemství?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 978
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 17.01.2016, 15:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace