Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nezapomenutelná plavba

Zobrazuji údaje o příběhu Nezapomenutelná plavba


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/11Sladký život104 Q Elizabeth Powerová (Power, Elizabeth)Nezapomenutelná plavbaNeuplynula vteřina, aby Shannon všeho nelitovala – smrti matky, neschopnosti otce dát jí lásku a porozumění, zrady přítele. Musela utéct a postavit se na vlastní nohy, které se ale ukázaly být příliš vratkými … Naštěstí přišel den, kdy na ni na barcelonské ulici narazil Kane, jediný muž, kterého v životě doopravdy milovala. Odvezl ji na jachtu, a když spala, tak ji unesl. Vstříc mořským dálavám, lásce a novému životu!
2012/9Special na přání200 H BElizabeth Powerová (Power, Elizabeth)Nezapomenutelná plavbaNeuplynula vteřina, aby Shannon všeho nelitovala - smrti matky i zrady přítele. Musela utéct a postavit se na vlastní nohy, které se ale ukázaly být příliš vratkými… Naštěstí přišel den, kdy na ni na barcelonské ulici narazil Kane, jediný muž, kterého v životě doopravdy milovala. Odvezl ji na jachtu, a když spala, tak ji unesl.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 784
Denní počet: 1
Počítáno od: 13.11.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace