Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nevěsta pro prince

Zobrazuji údaje o příběhu Nevěsta pro prince


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/4Romance598 A Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Nevěsta pro princeNicco Tescotti je nesmírně pohledný Ital urozeného původu a potřebuje se oženit jen proto, aby dostál svým povinnostem. Ve skutečnosti ale ještě nenašel ženu svého srdce. Když díky soutěži získá nevěstu, nečekaně se ve hře ocitne druhá kandidátka, a to dvojče Callie Lassiterová. Která z nich doprovodí Nicca k oltáři?
2011/12Special na přání181 G ARebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Nevěsta pro princeDvojí úsměvNicco Tescotti je pohledný Ital urozeného původu a potřebuje se oženit jen proto, aby dostál svým povinnostem. Ve skutečnosti ale ještě nenašel ženu svého srdce. Když v soutěži získá nevěstu, nečekaně se ve hře ocitne druhá kandidátka - dvojče. Která z nich doprovodí Nicca k oltáři?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1243
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace