Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nevěsta pro Florenťana

Zobrazuji údaje o příběhu Nevěsta pro Florenťana


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/9Sladký život Duo78 J BMichelle Reidová (Reid, Michelle)Nevěsta pro FlorenťanaTu tvář nechtěla Cassie již nikdy spatřit! Tvář jejího prvního a jediného milence, tvář otce jejích dětí! Tvář italského milionáře Sandra, který jí tenkrát před lety řekl, že ji nechce znát! A teď se stal novým majitelem firmy, v níž Cassie pracovala. Je to možné, že si opravdu nemůže vzpomenout na to, kdo vlastně Cassie je? Lze po všem tom zklamání ještě rozfoukat v popelu plamínky vzájemné touhy?
2018/10Special na přání345 G BMichelle Reidová (Reid, Michelle)Nevěsta pro FlorenťanaTu tvář nechtěla Cassie již nikdy spatřit! Tvář jejího prvního a jediného milence, tvář otce jejích dětí! Tvář italského milionáře Sandra, který jí tenkrát před lety řekl, že ji nechce znát! A teď se stal novým majitelem firmy, v níž Cassie pracovala.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 504
Denní počet: 1
Počítáno od: 11.09.2011

Poslední modifikace 27.10.2018, 23:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace