Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nevěsta na prázdniny

Zobrazuji údaje o příběhu Nevěsta na prázdniny


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/1Romance765 C Renee Roszelová (Roszel, Renee)Nevěsta na prázdninyTrisha Augustová se rozhodne být nezávislá a splnit si svůj sen, ale nemá dostatek financí, aby založila psí salon. Nevěří svému štěstí, když jí bohatý podnikatel Lassiter Dragan nabídne výhodnou půjčku. Ta má však jeden malý háček – Trisha se musí stát po dobu vánočních svátků Lassiterovou ženou!
2015/6Special na přání266 H BRenee Roszelová (Roszel, Renee)Nevěsta na prázdninyTrisha se rozhodne být nezávislá a splnit si svůj sen, ale nemá dostatek financí, aby založila psí salon. Nevěří svému štěstí, když jí bohatý podnikatel Lassiter Dragan nabídne výhodnou půjčku. Ta má však jeden malý háček - Trisha se musí stát po dobu vánočních svátků Lassiterovou ženou!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 763
Denní počet: 1
Počítáno od: 19.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace