Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Neodbytný ctitel

Zobrazuji údaje o příběhu Neodbytný ctitel


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2001/7Sága9 CH Nora Robertsová (Roberts, Nora)Neodbytný ctitelAmbiciózní a sebevědomý Daniel MacGregor se ve svých obchodních transakcích nikdy nemýlí. Na své plány se spoléhá i ve chvíli, kdy se setkává se záhadnou Annou Whitfieldovou. To ale ještě netuší, že mu tajemná dívka, která má před sebou vysněnou kariéru, dokáže zkomplikovat život.
2012/11Romány16 S Nora Robertsová (Roberts, Nora)Neodbytný ctitelAnna tráví čas v nemocnici u lůžka svého manžela Daniela MacGregora, který byl vážně zraněn při autonehodě. Ve vzpomínkách se vrací o čtyřicet let zpátky, do doby jejich pozoruhodných námluv a dvoření. Ona byla mladá nezávislá studentka medicíny, on trochu egocentrický a arogantní obchodník, zaujatý svou prací… Pro milionáře Daniela se Anna stala životní výzvou, kterou musel přesvědčit stůj co stůj, aby si ho vzala!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1720
Denní počet: 1
Počítáno od: 10.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace