Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Neobvyklá nabídka

Zobrazuji údaje o příběhu Neobvyklá nabídka


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/4Romance718 A Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Neobvyklá nabídkaLaura ví, že jediným zbožným přáním její dcerky Nikky je mít oddaného a milujícího tatínka. Proto se Laura rozhodne provdat za Itala Gina Farnese, který se před nedávnem objevil v jejím penzionu. Gino je přesvědčen, že po předchozí zkušenosti s láskou nemůže již nikdy žádnou ženu opravdově milovat, a tak mu takovéhle manželství naoko vyhovuje. Ani jednoho z nich nenapadne, že by mezi ně mohla vstoupit láska!
2010/10Special na přání154 H CLucy Gordonová (Gordon, Lucy)Neobvyklá nabídkaNevšední návrhLaura se rozhodne provdat za Itala Gina Farnese, protože tak splní největší přání své dcerky Nikky mít oddaného tatínka. Ginovi takovéto manželství z rozumu náramně vyhovuje!

(2. vydání)

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1197
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace