Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nemravná sázka

Zobrazuji údaje o příběhu Nemravná sázka


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/1Desire Duo852 O AMetsy Hingleová (Hingle, Metsy)Nemravná sázkaJackson Hawke koupil bankovní směnku a získal tak většinový podíl v hotelu Contessa, který po smrti dědečka vede krásná Laura Spencerová. Laura se rodinného majetku nechce vzdát a uzavře s Jacksonem sázku. Během třiceti dnů sežene peníze na vyplacení směnky, jinak Jack kromě hotelu získá i noc s ní.
2016/12Special na přání301 G AMetsy Hingleová (Hingle, Metsy)Nemravná sázkaJackson koupil bankovní směnku a získal tak většinový podíl v hotelu Contessa, který po smrti dědečka vede přitažlivá Laura. Ta se však rodinného majetku nechce vzdát a uzavře s Jacksonem sázku: během třiceti dnů sežene peníze na vyplacení směnky, jinak Jack kromě hotelu získá i noc s ní!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2253
Denní počet: 1
Počítáno od: 11.01.2010

Poslední modifikace 23.12.2016, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace