Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nedokončený koncert

Zobrazuji údaje o příběhu Nedokončený koncert


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/8Kolekce18 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Nedokončený koncertDokáže se mladičká klavírní virtuózka Arabella vypořádat se zraněním, které jí může definitivně ukončit kariéru? Určitě mnohem snadněji než s tím, když má předstírat lásku ke svému hostiteli Ethanovi, aby mu tak pomohla odehnat jeho bývalou manželku! Arabella totiž lásku nechce jenom předstírat! Arabella chce dostat vše!
2011/9Romány5 R1 ADiana Palmerová (Palmer, Diana)Nedokončený koncertUkryté cityVypořádá se mladičká klavírní virtuózka Arabella se zraněním, které jí může definitivně ukončit kariéru? A dokáže předstírat lásku? Tak, jak to po ní žádá její hostitel Ethan, jenž se tak chce zbavit nepříjemné pozornosti své bývalé manželky… Arabella touží získat vše. Znovu usednout ke klavíru. A moci dát najevo svou skutečnou lásku!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1562
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace