Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nedokončená záležitost

Zobrazuji údaje o příběhu Nedokončená záležitost


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/5Nebezpečné vztahy14 X Nora Robertsová (Roberts, Nora)Nedokončená záležitostVanessa Sextonová, úspěšná pianistka, se po smrti otce vrací do rodného města, aby se tu po dvanácti letech znovu setkala s matkou - a našla konečně odpovědi na řadu otázek, jimiž se tak dlouho trápila. Konečně se dozvídá pravdu o tíživé a pohnuté matčině minulosti i důvodech, které vedly Brada, její studentskou lásku, k tomu, že ji opustil. Vanessa se teď s ním čím dál víc sbližuje, ale bojí se navázat důvěrný vztah. Sama ještě neví, co podnikne s vlastním životem…
2015/1Zlatá kolekce37 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Nedokončená záležitostCo tady vlastně dělám? ptala se Vanessa sebe samé. Proč jsem se vrátila do městečka, které - jak se zdá -, se po těch dvanácti letech vůbec nezměnilo? A Brady - jediný kluk, kterého jsem kdy milovala -, vypadá taky stejně: pořád je to ten štíhlý přitažlivý atlet. Jen z bezstarostného a lehkovážného mladíka se stal spolehlivý muž. Jenže mě nechal na holičkách v nejdůležitější chvíli mého života… Můžu mu teď důvěřovat?
Tak Vanessa se konečně vrátila domů, pomyslel si Brady. Její úsměv mě pořád ještě dovede rozehřát. Vím, že mi tu noc před dvanácti lety nikdy neodpustí, ale bůh ví, že jsem k tomu měl zatracený důvod. Nemohl jsem se jí tehdy svěřit, a tak jsem ji nechal raději odejít. Ale tentokrát to už nedopustím!
2018/2Romány34 R ANora Robertsová (Roberts, Nora)Nedokončená záležitostOpatrné cityVanessa, světoznámá pianistka, se po smrti otce vrací do rodného města, aby se tu po dvanácti letech znovu setkala s matkou - a našla odpovědi na řadu otázek, jimiž se tak dlouho trápila. Konečně se dozvídá pravdu o tíživé a pohnuté matčině minulosti i důvodech, které vedly její studentskou lásku Bradyho k tomu, že ji opustil. Vanessa se teď s Bradym pomalu sbližuje, ale navázat důvěrný vztah se bojí. Sama ještě neví, co podnikne s vlastním životem?

Počet zobrazených záznamů: 3

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2395
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 12.05.2018, 16:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace