Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nebezpečná přitažlivost

Zobrazuji údaje o příběhu Nebezpečná přitažlivost


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1997/11Sladká romance11 F Melinda Crossová (Cross, Melinda)Nebezpečná přitažlivostRebeka má jako scénaristka zpracovat pro film příběh Marcuse Flinta, muže, který zavinil smrt svého nejlepšího přítele. Když se ale s Marcusem setká, nechce se jí věřit, že je to takový zloduch. Srdce jí říká něco docela jiného!
2002/3Zlatá kolekce8 ZK AMelinda Crossová (Cross, Melinda)Nebezpečná přitažlivostZlatá kolekce 2002 3Rebeka má jako scenáristka zpracovat pro film příběh Marcuse Flinta, muže, který zavinil smrt svého nejlepšího přítele. Když se ale s Marcusem setká, nechce se jí věřit, že je to takový zloduch. A čím více času s ním tráví, tím víc jí její srdce říká něco docela jiného! Překonat temné stíny Marcusovy minulosti však není tak snadné a jednoduché, i když má Rebeka v ruce tak silný trumf, jako je láska!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1377
Denní počet: 1
Počítáno od: 09.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace