Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Návštěva z Karibiku

Zobrazuji údaje o příběhu Návštěva z Karibiku


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/6Sladký život84 Q Anne Matherová (Mather, Anne)Návštěva z KaribikuEve žije poklidným životem v tiché, odlehlé vesnici na severu Anglie a na svoji bouřlivou minulost už dávno zapomněla. Avšak vše se změní příjezdem Jakea… Jake je vysoký, snědý a - nebezpečně atraktivní. Eve touží po jeho elektrizujících dotycích, ale překonat tajemství z minulosti není jednoduché. Jenže jak dlouho dokáže odolávat svádění exoticky vyhlížejícího Jakea?
2020/3Special na přání379 G AAnne Matherová (Mather, Anne)Návštěva z KaribikuEve žije poklidným životem v tiché, odlehlé vesnici na severu Anglie a na svá někdejší bouřlivá léta už dávno zapomněla. Avšak vše se změní příjezdem Jakea. Eve touží po jeho elektrizujících dotycích, ale překonat dávné tajemství není jednoduché. Jenže jak dlouho dokáže odolávat svádění nebezpečně atraktivního Jakea?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 926
Denní počet: 1
Počítáno od: 09.06.2008

Poslední modifikace 28.03.2020, 18:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace