Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Návrat ztraceného syna

Zobrazuji údaje o příběhu Návrat ztraceného syna


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/9Černá růže14 Q Penny Jordanová (Jordan, Penny)Návrat ztraceného synaPřed mnoha lety zmizel David Crighton své rodině beze stopy. Pokoušeli se ho hledat na Jamajce, ale neuspěli. A přesto právě tady, po boku moudrého kněze, David nachází cestu k sobě samému a rozhodne se vrátit do Anglie.
Před svou rodinou se ale skrývá a rád využije nabídky Honor Jessopové, aby u ní pracoval za stravu a byt. Ta žena má však v sobě cosi, co mu připomíná moudrost a laskavé srdce jeho přítele kněze, a navíc je tak půvabná a milá...
Je však načase, aby se David konečně vrátil ke svým nejbližším!
2008/2Bestsellers3 J Penny Jordanová (Jordan, Penny)Návrat ztraceného synaPřed mnoha lety zmizel David Crighton své rodině beze stop. Pokoušeli se ho hledat na Jamajce, ale neuspěli. A přesto právě tady, po boku moudrého kněze, David nachází cestu k sobě samému a rozhodne se vrátit do Anglie. Před svou rodinou se ale skrývá a rád využije nabídky Honor Jessopové, aby u ní pracoval za stravu a byt. Ta žena má však v sobě cosi, co mu připomíná moudrost a laskavé srdce jeho přítele kněze, a navíc je tak půvabná a milá… Je však načase, aby se David konečně vrátil ke svým nejbližším!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1886
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace