Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Návrat manželky

Zobrazuji údaje o příběhu Návrat manželky


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/4Romance781 D Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Návrat manželkyHeather Jacksonová se usilovně snaží zapomenout na skutečnost, že byla před deseti lety milující manželkou. Nepřízeň osudu ji však postavila před krutou volbu mezi vlastní rodinou a mužem. Tehdy obětovala šťastné manželství.
Nyní se Hunter znovu objevuje v jejím životě. Mají před sebou týden, který by mohl ukázat, zda rozhodnutí Heather nebylo před deseti lety unáhlené a nesprávné…
2011/4Special na přání165 G ABarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Návrat manželkyLáska v reprízeHeather se usilovně snaží zapomenout, že před deseti lety byla milující manželkou. Nepřízeň osudu ji však postavila před krutou volbu mezi vlastní rodinou a mužem. Tehdy obětovala šťastné manželství.
A nyní je Hunter zpátky v jejím životě!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1274
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace