Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Návrat do Ria

Zobrazuji údaje o příběhu Návrat do Ria


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2012/2Sladký život232 Y Maggie Coxová (Cox, Maggie)Návrat do RiaSlunné Rio de Janeiro vyměnil známý fotograf a filantrop Eduardo za chladnou Anglii, aby unikl tíživým vzpomínkám. Jenže ty se stále vracejí… Dokáže Eduardovi pomoci mladičká Marianne, kterou původně najal pouze jako hospodyni, jež se pro něj ale stala velmi brzy někým mnohem důležitějším?
Marianne si prošla také těžkou zkouškou, přesto však dokáže na všem nacházet něco krásného… Stane se její životní optimismus i tolik potřebnou pobídkou pro Eduarda?
2017/2Special na přání305 G AMaggie Coxová (Cox, Maggie)Návrat do RiaSlunné Rio de Janeiro vyměnil známý fotograf a filantrop Eduardo za chladnou Anglii, aby unikl tíživým vzpomínkám. Jenže ty se stále vracejí… Dokáže Eduardovi pomoci mladičká Marianne, kterou původně najal pouze jako hospodyni?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 407
Denní počet: 1
Počítáno od: 06.02.2012

Poslední modifikace 26.02.2017, 16:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace