Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Na svatého Valentýna

Zobrazuji údaje o příběhu Na svatého Valentýna


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/2Romance Duo864 T BLiz Fieldingová (Fielding, Liz)Na svatého ValentýnaMax chce využít Louisiných zkušeností v oboru styku s veřejností při rozšiřování řetězce restaurací Bella Lucia, a proto jí nabídne práci. Přestože oba své city pečlivě skrývají, je jasné, že to mezi nimi již velmi dlouho jiskří. Přesvědčí nakonec Max Louisu, aby se za něj provdala?

Závěr minisérie Nevěsty z Bella Lucia
2012/2Kolekce Svátek zamilovaných5 U ALiz Fieldingová (Fielding, Liz)Na svatého ValentýnaAmorův šípLouisiny bohaté pracovní zkušenosti v oboru styku s veřejností jsou přesně to, co Max potřebuje při svých ambiciózních plánech s rozšiřováním sítě restaurací Bella Lucia. Nabídne jí proto místo - a netrvá dlouho, než za Louisou přijde s další nabídkou z úplně jiného soudku - chce, aby se za něj provdala!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 881
Denní počet: 1
Počítáno od: 23.02.2009

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace