Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Napravený sukničkář

Zobrazuji údaje o příběhu Napravený sukničkář


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/1Desire532 N Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Napravený sukničkářStačilo několik minut v kapli v Las Vegas a Maggie Stewartová se stala manželkou hříšně svůdného dobyvatele žen Lukea Westa. Jejich manželství však má trvat jen tak dlouho, dokud Luke nezíská své obrovské dědictví. Luke své ženě slíbí věrnost a touží po ní, ale ona se rozhodne přivést ho na hranici pulzující touhy a pak nabídnout sebe jako odměnu - pod jednou podmínkou: že jejich milování nebude trvat jednu noc, ale celý život!
2013/2Special na přání209 G BEileen Wilksová (Wilks, Eileen)Napravený sukničkářStačilo několik minut v kapli v Las Vegas a Maggie se stala manželkou hříšně svůdného dobyvatele žen Lukea. Jejich manželství má však trvat jen tak dlouho, dokud Luke nezíská obrovské dědictví. Maggie je ale rozhodnutá přivést ho na hranici pulzující touhy a pak nabídnout sebe jako odměnu - pod jednou podmínkou… že jejich milování bude trvat ne jednu noc, ale celý život!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 999
Denní počet: 1
Počítáno od: 02.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace