Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Najatý snoubenec

Zobrazuji údaje o příběhu Najatý snoubenec


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/4Romance832 A Jessica Hartová (Hart, Jessica)Najatý snoubenecÚspěšná podnikatelka Morgan Steeleová se rozhodne prodat firmu a začít nový život na venkově. Když se tam s ní setká venkovský zvěrolékař Alistair Brown, pokládá ji nejdřív jen za rozmazlenou městskou ženu – jako byla jeho bývalá žena Shelley. Ale jeho dcerky mají jiný názor. Morgan si zamilovaly – i její velký bazén!

Jak se Morgan pozvolna více seznamuje s Alistairem a jeho děvčaty, začíná si uvědomovat, že to, co hledala, má přímo pod nosem – hotovou rodinu!
2012/9Special na přání199 G AJessica Hartová (Hart, Jessica)Najatý snoubenecÚspěšná podnikatelka Morgan se rozhodne prodat firmu a začít nový život na venkově. Když se tam s ní setká venkovský zvěrolékař Alistair, pokládá ji nejdřív jen za rozmazlenou městskou ženu - jako byla jeho bývalá žena Shelley. Ale jeho dcerky mají jiný názor. Zamilovaly si ji - i její velký bazén!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1287
Denní počet: 1
Počítáno od: 21.04.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace